Tkeycoin Blockchain

Kripto para birimi, saniyede 500 000 + işlem kapasitesine kadar işleyebilir.
Tkeycoin Dao, yapay zeka mekanizmasına dayanan, insanlar ve iş dünyasına yeni bir fırsatlar dünyası açan, kriptografik desantralize bir platformdur.

Şirketin misyonu

Bizim konseptimiz, kripto-para birimi endüstrisinin kavramını değiştirerek, milyonlarca insana ulaşmasını sağlayacaktır. Teknik çözümün kullanıcılar tarafından gerçek hayatta nasıl uygulanacağını görün.
Etkileşimli bir sunum açın →

Yenilikçi bir ağ oluşturmak için, modern kriptografi ve matematik teorileri kavramlarını karıştırarak, Bitcoin, Ethereum, DASH ve diğer alternatif para birimlerinin en iyisini ödünç alıyoruz. IBM'in, Microsoft'un ve bilimsel araştırmanın dünya deneyimine dayanarak, diğer kripto-para birimlerine ölçeklenmeyi önleyen 3 ana sorunu çözdük.
Protokolün etkileşimli bir sunumunu aç →

Planımızı açıkça takip ediyoruz. ICO'dan sonra platform, geliştirme ve ölçeklendirmenin ikinci aşamasına geçecek.
Açık yol haritası →

Ekibimiz, dünya mühendislerinin çeşitli kavramlarını ve deneyimlerini sürekli olarak analiz ederek, Rus mühendisler, matematikçiler, fizikçiler, meraklılar ve hayalperestlerden oluşmaktadır.
Haritayı geliştiricileri hakkında bilgi →

Teknoloji geliştirmemiz, Oyun Teorisi, Claude Shannon Teorisi, Alan Turing Teorisi, Rasgele Sayı Antropi, IBM Watson yapay zekası ve kendi geliştirdiğimiz programlama dilimiz gibi popüler bilimsel araştırmalara dayanmaktadır.
Kuvvetleri birleştirelim.
Bu dünyayı daha iyi yapalım!

Join ICO Tkeycoin →

WhitePaper.pdf →
OnePager.pdf →
CoinSale.pdf →